Asistentka riaditeľa Agentúry Bratislava

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
ADMINISTRATÍVA

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Plná podpora riaditeľa Agentúry pri dennej operatívnej činnosti
Vedenie chodu kancelárie
Zodpovednosť za písomnú a elektronickú korešpondenciu
Komunikácia s klientmi a zamestnancami
Organizácia zasadnutí, stretnutí, rokovaní
Spracovávanie príslušnej agendy, archivácia písomností
Evidencia dochádzky, distribúcia stravných lístkov
Materiálno-technické zásobovanie Agentúry
Spracovávanie produkčných prehľadov a databáz

Požiadavky na kandidáta
Stredoškolské vzdelanie s maturitou, vysokoškolské vzdelanie
Anglický jazyk – mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk – mierne pokročilý
Vodičský preukaz sk.B
MS Office – pokročilý
Prax na asistentskej pozícii je výhodou
Precíznosť, aktívny časový manažment, odolnosť voči stresu
Samostatnosť a flexibilita
Iniciatívny prístup k riešeniu problémov, organizačné schopnosti
Príjemné vystupovanie
Angažovaný prístup k plneniu úloh
Diskrétnosť

Mzda brutto 850,- EUR (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník.