Likvidátor/likvidátorka poistných udalostí - majetkové škody

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
LIKVIDÁCIA POISTNÝCH UDALOSTÍ

Náplň práce:
Komunikácia s klientmi pri šetrení v rámci likvidácie poistnej udalosti
Poistno technické posúdenie príčiny, okolností vzniku škody, rovnako aj rozsah a výšku škody
Telefonická a písomná komunikácia s klientmi, poškodenými a inými inštitúciami
Posudzovanie právneho nároku na poskytnutie poistného plnenia
Posudzovanie a prešetrovanie oprávnenosti žiadaných nárokov v zmysle poistných zmlúv a platných právnych predpisov
Výpočet výšky plnenia a zabezpečovanie výplaty poistného plnenia
Vybavovanie individuálnych sťažností
Komunikácia s interným prostredím

Požiadavky:
Úplné SŠ vzdelanie alebo VŠ vzdelanie
Technické, stavebné, alebo  strojárske zameranie
MS Office – pokročilý
Analytické a technické myslenie
Bezúhonnosť
Znalosti z oblasti poisťovníctva sú výhodou
Pracovné skúsenosti v oblasti likvidácie poistných udalostí sú vítané
Komunikačné zručnosti, schopnosť argumentovať
Samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
Flexibilita

Mzda
1000,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplnte prosím nasledovný dotazník.