Vedúca/i oddelenia likvidácie škôd z poistenia majetku

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
LIKVIDÁCIA POISTNÝCH UDALOSTÍ

Náplň práce:
Vedenie a motivovanie zamestnancov oddelenia likvidácie škôd z poistenia majetku
Dohľad nad procesom likvidácie poistných udalostí z poistenia majetku
Poistno – technické posudzovanie a prešetrovanie oprávnenosti žiadaných nárokov
Písomná komunikácia s klientmi, poškodenými a inými inštitúciami
Riešenie komplikovaných alebo nadlimitných škôd
Odsúhlasovanie výplat poistných plnení v špecifických alebo nadlimitných prípadoch
Konzultácie so zamestnancami iných úsekov poisťovne
Komunikácia s interným prostredím
Zlepšovanie a optimalizovanie procesov na oddelení

Požiadavky:
VŠ vzdelanie - technické, stavebné, strojárske
MS Office – pokročilý
Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
Prax v adekvátnom odbore je nevyhnutnosťou
Skúsenosti s vedením tímu sú výhodou
Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
Schopnosť pracovať samostatne a zároveň byť tímový hráč
Zodpovednosť a zmysel pre detail
Odolnosť voči práci pod stresom
Bezúhonnosť

Základná zložka mzdy:
1 500 EUR/mesiac (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník: Dotazník