Analytik/čka (špecialista/ka) v oblasti zaistenia

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
MATEMATICKO-ŠTATISTICKÉ A ANALYTICKÉ POZÍCIE

Náplň práce:
Úsek zaistenia aktuálne hľadá posilu v podobe dynamického, rozvážneho a analyticky zmýšľajúceho kolegu/kolegyne, ktorý/á už ideálne má skúsenosti z poisťovníctva a zaistenia, alebo by sa rád/a začal/a v tejto problematike realizovať. Aby si si vedel/a predstaviť uvedenú prácu v praxi, toto budú tvoje úlohy:
•    Zodpovedný/á budeš za správu prideleného portfólia zaistných zmlúv
•    V portfóliu vyhodnotíš rizikovosť profilu, škodovosť, ziskovosť, či solventnosť
•    Zaistné zmluvy a zmluvné podmienky zadefinuješ a nahráš do interného systému
•    Zabezpečíš komunikáciu s medzinárodnými zaistnými spoločnosťami i interným partnerom
•    Venovať sa budeš aj oblasti cash flow, čiže spracovaniu agendy vyúčtovania so zaisťovateľom, platbám a predpisom
•    V spolupráci s viacerými internými úsekmi budeš pripravovať účtovné podklady pre pravidelné uzávierky
•    Z podkladov spracúvať reporty a výkazy pre vedenie spoločnosti, medzinárodnú materskú spoločnosť (VIG), či NBS
•    Každú myšlienku oceňujeme, preto očakávame tvoje zapájanie sa do medzinárodných a inovačných  projektov

V prípade, že si s uvedenými úlohami prišiel/la do kontaktu alebo by si sa rád/a dozvedel/a o zverenej agende viac, budeme sa tešiť na tvoju reakciu

Požiadavky :
VŠ vzdelanie 2. stupňa – výhodou (poistná matematika, finančná matematika, ekonómia)
Znalosť prace s MS Excel – pokročilý (znalosť VBA je výhodou)
Anglický jazyk na aktívnej úrovni – podmienkou
Logické a analytické myslenie
Samostatnosť a zodpovednosť, dôslednosť, presnosť a spoľahlivosť
Prax v oblasti zaistenia alebo na analyticko-matematickej pozícii – vítaná
Pozitívny prístup k práci a k inováciám

Základná zložka mzdy:
1300 EUR/mesiac brutto (Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplnte prosím nasledovný dotazník: Dotazník