Špecialista zaistenia (Analytik)

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
MATEMATICKO-ŠTATISTICKÉ A ANALYTICKÉ POZÍCIE

Náplň práce:
Do nášho tímu hľadáme posilu v oblasti zaistenia. Ak chceš odborne rásť, realizovať sa a vzdelávať, inovovať postupy a budovať pozitívnu pracovnú atmosféru u lídra na trhu, neváhaj a pošli nám svoj životopis.
Toto budú tvoje pracovné úlohy:
Tvorba vyúčtovania zaistenia a reportingových podkladov vyplývajúcich zo zaistných zmlúv
Analýza a správa zaistného programu – zmlúv so zaisťovateľmi
Komunikácia s renovovanými medzinárodnými zaisťovateľmi v cudzom jazyku
Spracovanie reportov a výkazov pre NBS, materskú spoločnosť (VIG), dozornú radu, predstavenstvo a iné odborné úseky
Platby záväzkov zo zaistenia (cash flow)
Tvorba portfóliových analýz a prezentácií pre zaisťovateľov
Zapájanie sa do medzinárodných analytických a inovačných projektov

Požiadavky:
VŠ vzdelanie 2. stupňa – výhodou (poistná matematika, finančná matematika, ekonómia)
Znalosť prace s MS Excel – pokročilý (znalosť VBA je výhodou)
Anglický jazyk na aktívnej úrovni – podmienkou
Logické a analytické myslenie
Samostatnosť a zodpovednosť, dôslednosť, presnosť a spoľahlivosť
Prax v oblasti zaistenia alebo na analyticko-matematickej pozícii – vítaná
Pozitívny prístup k práci a k inováciám

Základná zložka mzdy:
1200 EUR/mesiac brutto (Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplnte prosím nasledovný dotazník:Dotazník