Referent/ka oddelenia inkasa a exkasa

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
ADMINISTRATÍVA

Náplň práce:
Pokročila úroveň Excelu je pre túto pozíciu nevyhnutná
Spracovanie platieb poistného a riešenie neidentifikovaných platieb
Spracovanie a kontroly štatistík za oblasť predpísaného poistného, prijatého
poistného, prijatých a neumiestnených platieb
Kontrola správnosti účtovania platieb v informačnom prevádzkovom systému
Spracovanie a kontrola uzávierkových podkladov pre zúčtovanie do účtovníctva
Kontrola a spracovávanie exportov exkasných platieb (odoslanie preplatkov poistného, poistných plnení a provízií)
Spracovávanie interných preúčtovaní
Spolupráca pri tvorbe usmernení a pracovných postupov
Riešenie požiadaviek klientov

Požiadavky :
minimálne SŠ vzdelanie s maturitou – finančné zameranie
MS Office - pokročilý
Skúsenosti z oblasti poisťovníctva alebo bankovníctva sú vítané
Zmysel pre detail
Aktívny prístup k práci
Samostatnosť
Zodpovednosť

Základná zložka mzdy:
850,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/4355101/web