Systémový administrátor - CRM

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
INFORMATIKA

Náplň práce:
Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Systémový administrátor, ktorý bude zabezpečovať prevádzku a funkčnosť zverených informačných systémov.
Ponúkame Ti možnosť pracovať s novými technológiami, získať skúsenosti z enterprise IT prostredia, či možnosť rozvoja IT skillov aj v rôznych technologických oblastiach.
Budeš sa venovať týmto činnostiam:
Administrácia aplikačných a databázových serverov, riešenie problémov vo zverenej oblasti – primárne MS Dynamics CRM, MS Biztalk
Inštalácia a konfigurácia operačných systémov a systémových aplikácií
Monitoring stavu systémov a zabezpečovanie optimalizácie fungovania systémov
Zálohovanie a archivácia dát
Vedenie príslušnej dokumentácie

Požiadavky:
Preferovaní budú kandidáti s nasledujúcimi skúsenosťami:
Správa CRM systémov, ideálne MS Dynamics CRM
Inštalácia a konfigurácia Windows Server, IIS
Základná znalosť sieťových protokolov, princípy fungovania sietí, operačných systémov

Ostatné osobnostné predpoklady:
Cieľavedomosť, zodpovednosť
Spoľahlivosť a samostatnosť
Schopnosť rýchlo sa učiť
Precíznosť
Schopnosť pracovať v tíme
Flexibilita
Lojálnosť
Logické a analytické myslenie

Výhodou sú znalosti v uvedených oblastiach:
Konfigurácia a ladenie aplikácií v .NET a php
Deploying operačných systémov a aplikácií
Základné znalosti princípov HTML, XML, Javascript, webových služieb, X.509
MS SharePoint a Active directory
Hobby v IT oblastiach ako programovanie, skriptovanie, operačné systémy Linux, Windows

Základná zložka mzdy:
1600,- Eur brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplnte prosím nasledovný dotazník: Dotazník