Likvidátor/ka poistných udalostí – motorová vozidlá

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
LIKVIDÁCIA POISTNÝCH UDALOSTÍ

Náplň práce:
Likvidácia poistných udalostí – škody z motorových vozidiel
Komunikácia s klientmi pri šetrení v rámci likvidácie poistnej udalosti
Posudzovanie a prešetrovanie oprávnenosti žiadaných nárokov v zmysle poistných zmlúv a platných právnych predpisov
Písomná komunikácia s klientmi, poškodenými a inými inštitúciami
Konzultácie so zamestnancami právneho a iných úsekov poisťovne
Poistno-technické posúdenie škody
Výpočet výšky plnenia
Zabezpečovanie výplaty poistného plnenia

Požiadavky :
minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru
Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – mierne pokročilý (B1),
MS Office – pokročilý
Vodičský preukaz typu B
znalosť konštrukcie motorových vozidiel
ovládanie kalkulačného programu Audapad je výhodou
bezúhonnosť
komunikatívnosť, vyrovnaná a stabilná osobnosť
vysoké pracovné nasadenie a zvládanie stresu
lojálnosť
vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti

Základná zložka mzdy:
1100,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník: https://www.profesia.sk/mark/4468251/web