Referent/ka na úseku zaistenia

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
ADMINISTRATÍVA

Náplň práce:
Úsek zaistenia aktuálne hľadá posilu v podobe priateľského a zručného kolegu/kolegyne, ktorý/á by sa rád/a začal realizovať v oblasti zaistenia alebo prehĺbil/a svoje znalosti. Aby si si vedel/a predstaviť uvedenú prácu v praxi, toto budú tvoje úlohy:
•    Budeš spracovávať a viesť odbornú agendu na úseku zaistenia
•    V prípade potreby vykonávať zmeny a operácie v zverenej agende
•    Venovať sa budeš aj oblasti cash flow managementu, čiže spracovaniu a evidencii všetkých platieb voči zaistných partnerom
•    Zaistné zmluvy a zmluvné podmienky zadefinuješ a nahráš do interného systému
•    V spolupráci s internými úsekmi budeš pripravovať účtovné podklady pre pravidelné uzávierky
•    Budeš zodpovedať za spracovanie kalendára stretnutí a organizačné záležitosti úseku

V prípade, že si s uvedenými úlohami prišiel/la do kontaktu alebo by si sa rád/a dozvedel/a o zverenej agende viac, budeme sa tešiť na tvoju reakciu.

Požiadavky :
VŠ vzdelanie 2. stupňa – výhodou (ekonómia)
Znalosť prace s MS Excel – mierne pokročilý
Anglický jazyk na aktívnej úrovni – podmienkou
Logické a analytické myslenie
Samostatnosť a zodpovednosť, dôslednosť, presnosť a spoľahlivosť
Pozitívny prístup k práci a k inováciám

Základná zložka mzdy:
1100 EUR/mesiac brutto (Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplnte prosím nasledovný dotazník: Dotazník