Tenisový turnaj Kooperativa Bratislava Open 2022 vyvrcholí cez víkend finálovými stretnutiami

10.06.2022

Devätnásty ročník populárneho mužského antukového turnaja challengerovej série ATP – Kooperativa Bratislava Open, vyvrcholí v sobotu 11. júna finálovým zápasom vo štvorhre a v nedeľu 12. júna spoznáme víťaza dvojhry.

Podujatie s dlhoročnou tradíciou sa začalo už v pondelok 6. júna a jeho dejiskom je areál TK Slovan v Bratislave. Generálnym partnerom podujatia je už druhý rok po sebe poisťovňa Kooperativa. 
„Tenis je celosvetový fenomén, ktorý svojou všestrannosťou oslovuje davy a získal si aj nás. Je preto prirodzené, že ho radi podporujeme už niekoľko rokov. Tenis je príležitosť na relax aj budovanie pracovných vzťahov. Verím, že turnaj bude aj tento rok prehliadkou perfektných športových výkonov oťukaných tenisových hviezd, ale aj inšpiráciou pre mladšie ročníky,“ uviedol Vladimír Bakeš, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ poisťovne Kooperativa. 
Tenisový turnaj sa po prvý raz uskutočnil v roku 2003 v Košiciach. V rokoch 2015 až 2018 pokračoval v Poprade a od sezóny 2019 sa udomácnil v Bratislave na kurtoch tenisového klubu Slovan. 

Vstup na podujatie je voľný.