Asistenčná služba

Atraktívne asistenčné služby eDoctor

Benefit získate v životnom poistení
Variant Kapitál, Bezstarostný život, Dukátik, AutoMat, Skoré uzdravenie

Zobraziť služby dostupné v poistení:

Asistenčná služba

eDoctor - Linka zdravia

Netreba utekať za lekárom vždy, keď nás niečo bolí. Stačí mu zavolať. S touto službou vám špecialista na telefóne poradí a nasmeruje vás na správny postup pri riešení vášho zdravotného problému.

Služba je poskytovaná spoločnosťou GLOBAL ASSISTANCE SLOVAKIA, s.r.o., v spolupráci so spoločnosťou Diagnose.Me.

eDoctor

Službu môžete mať v poistení:

Asistenčná služba

eDoctor - Druhý lekársky názor od medzinárodného špecialistu

Doprajte si špičkovú zdravotnú starostlivosť. S touto službou získate odborný posudok od medzinárodného experta, ktorý sa špecializuje presne na váš zdravotný problém. Môžete si nechať vypracovať až 3 písomné posudky za rok a je iba na vás, či ich využijete pre seba alebo pre svojich rodinných príslušníkov. Služba je poskytovaná spoločnosťou GLOBAL ASSISTANCE SLOVAKIA, s.r.o., v spolupráci so spoločnosťou Diagnose.me.

eDoctor

Službu môžete mať v poistení:

Asistenčná služba

eDoctor - Personalizovaná onkológia

S touto službou bude pomocou molekulárnej diagnostiky určená špeciálne pre vás cielená terapia v prípade, že budete trpieť na onkologické ochorenie prsníka, prostaty alebo hrubého čreva. Na výsledky testu a vypracovaný návrh liečby budú spolu s vami a vaším ošetrujúcim onkológom dohliadať medzinárodní odborníci. Služba je poskytovaná spoločnosťou GLOBAL ASSISTANCE SLOVAKIA, s.r.o., v spolupráci so spoločnosťou Diagnose.me.

eDoctor

Službu môžete mať v poistení:

Asistenčná služba

eDoctor - Odborníci na duševné zdravie

Niekedy potrebuje človek dobrú radu alebo ten správny impulz. S touto službou sú pre vás na telefóne alebo cez Skype k dispozícii rôzni odborníci, s ktorými sa môžete rozprávať na témy mentálneho zdravia, životného koučingu či zdravého životného štýlu. Konzultácie majú zvyčajne dĺžku 40 – 60 minút a sú vám k dispozícii každý mesiac. Služba je poskytovaná spoločnosťou GLOBAL ASSISTANCE SLOVAKIA, s.r.o., v spolupráci so spoločnosťou Diagnose.me.

eDoctor

Službu môžete mať v poistení:

Asistenčná služba

eDoctor - Slovenskí špecialisti

Máte zdravotný problém, ale ešte to podľa vás nie je také vážne, aby ste šli za doktorom do preplnenej čakárne? S touto službou sa môžete z pohodlia domova poradiť s našimi lekármi pomocou video konzultácie a zistiť, či je návšteva lekára potrebná. K dispozícii vám budú špecialisti v rôznych oblastiach zdravia, ktorí sa budú vo vopred dohodnutom čase venovať iba vám. Služba je poskytovaná spoločnosťou GLOBAL ASSISTANCE SLOVAKIA, s.r.o., v spolupráci so spoločnosťou Diagnose.me.

eDoctor

Službu môžete mať v poistení:

Asistenčná služba

eDoctor - COVID-19 poradňa

Urýchlite svoje uzdravenie. COVID-19 poradňa je platforma služieb, ktorá vám pomôže lepšie zvládnuť pandémiu COVID-19 a jej následky. 

Na základe jednoduchých otázok a vyhodnotených konkrétnych príznakov vám budú poskytnuté personalizované rady a odporúčania, ako správne nastaviť domáci liečebný režim a riešiť pretrvávajúce problémy.

K dispozícii máte aj telefonickú alebo online 30-minútovú konzultáciu s pneumológmi. 

Služba je poskytovaná spoločnosťou GLOBAL ASSISTANCE SLOVAKIA, s.r.o., v spolupráci so spoločnosťou Diagnose.me.

eDoctor

Službu môžete mať v poistení:

Asistenčná služba

eDoctor - TeleDoc aplikácia

Táto aplikácia vám umožňuje bezplatne využívať telemedicínske služby. Stiahnuť si ju môžete v App Store alebo v Google Play Store a konto si vytvoríte jednoducho, pomocou čísla svojej poistnej zmluvy.

eDoctor

Službu môžete mať v poistení:

Potrebujete
pomôcť?

Telefonický kontakt
+421 2 5729 9999
E-mailový kontakt
Napíšte nám