Poisťovňa KOOPERATIVA má PR agentúru. Externú komunikáciu zabezpečí TAILOR | PR

07. 02. 2018
Kooperativa
1 minúta

Kompletný PR servis spoločnosti preberá od začiatku februára agentúra TAILOR | PR, ktorej cieľom bude posilnenie pozitívneho vnímania spoločnosti ako jedného z najväčších hráčov na lokálnom poisťovníckom trhu.

„PR má v marketingovom mixe nezastupiteľné miesto. Pre realizáciu PR aktivít v rámci komunikačnej stratégie roku 2018 sme hľadali partnera, ktorý správne pochopí zadanie a s nadhľadom ho pretaví do efektívnych riešení. Agentúra Tailor PR nás oslovila svojou profesionalitou a skúsenosťami v oblasti komunikácie aj v rámci finančného sektora.“ vysvetľuje Zuzana Wagnerová, riaditeľka Úseku marketingu a komunikácie spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group.

„Som mimoriadne hrdý na to, že tak veľký a významný klient, akým bezpochyby poisťovňa KOOPERATIVA je, si vybral pre spoluprácu na ďalšom budovaní svojho imidžu práve nás a naše know-how. Berieme to ako veľkú výzvu a šancu ukázať, že značke v prvom rade chceme a vieme komunikačne pomôcť,“ uviedol Michal Krajčír z agentúry TAILOR | PR.

Potrebujete
pomôcť?

Telefonický kontakt
+421 2 5729 9999
E-mailový kontakt
Napíšte nám