Likvidátor/ka škôd zo všeobecnej zodpovednosti

Miesto práce:
Bratislava

Oddelenie:
LIKVIDÁCIA POISTNÝCH UDALOSTÍ

Náplň práce:
Likvidácia poistných udalostí zo všeobecnej zodpovednosti za škodu
Komunikácia s klientmi pri šetrení v rámci likvidácie poistnej udalosti, vybavovanie individuálnych sťažností
Posudzovanie a prešetrovanie oprávnenosti žiadaných nárokov v zmysle poistných zmlúv a platných právnych predpisov
Písomná komunikácia s klientmi, poškodenými a inými inštitúciami
Komunikácia s interným prostredím

Požiadavky :
Úplné vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – právnické
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
MS Office – pokročilý
Prax v advokácii/koncipient je veľkou výhodou
Skúsenosť a prax z oblasti poisťovníctva a likvidácie sú vítané
Analytické a technické myslenie
Samostatnosť a rozhodnosť
Dobré komunikačné schopnosti výborný písomný a slovný prejav
Precíznosť, zmysel pre detail a výkon
Flexibilita, schopnosť zvládať záťažové situácie

Mzda:
1100,- EUR brutto
Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, vyplňte prosím nasledovný dotazník.