Život

Jovinečko upozornil na dôležitosť poistenia podnikateľov

18. 04. 2024
Kooperativa
2 minúty
Jovinečko upozornil na dôležitosť poistenia podnikateľov

Sme poisťovňa, a súčasťou našej práce je preto aj upozorňovať spoločnosť na riziká, ktoré život prináša. Spojili sme sa so známym influencerom-podnikateľom, ktorý nám pomohol význam poistenia pre podnikateľov komunikovať tak, ako najlepšie vie, jeho typickou satirou.

Použili sme jeho biznis ako príklad, čo sa môže stať podnikateľovi, keď príde o prostriedok svojho podnikania. Aby to nikto iný nemusel skutočne zažiť na vlastnej koži.

Túto pre poisťovňu neobvyklú cestu sme zvolili preto, aby sa náš odkaz dostal k čo najväčšiemu publiku. Jovinečko vytvoril situáciu, ako by to vyzeralo, keby jeho prevádzku vykradli a čo by to pre jeho biznis znamenalo. Vyrušil tak svojich followerov zrazu odlišným obsahom.

Reakcie ľudí nás úprimne prekvapili. Najmä to, ako spolupatrične sa k tomu jeho fanúšikovia a okolie postavili. Mnohí mu ponúkli dokonca pomoc s hľadaním vinníka. Ste super. ♥️

Tešia nás tisíce pozitívnych reakcií a fakt, že sa nám podarilo dôležitosť podnikateľského poistenia dostať do širšieho povedomia a diskusie. Práve to bolo primárnym cieľom kampane.


Vnímame však aj odozvu ľudí, ktorým sa tento nápad nepáčil a môžu sa cítiť oklamaní. Mrzí nás to, nebolo to naším zámerom. Všetky emócie, ktoré tento príbeh vyvolal, plne rešpektujeme.

Do 48 hodín sme oficiálne odhalili našu spoluprácu a vysvetlili, že žiadna škoda u obľúbeného influencera našťastie nenastala, nikomu sa nič nestalo, do pátrania neboli zapojené žiadne oficiálne zložky.

Ďakujeme všetkým fanúšikom Jovinečka, za každú reakciu, ktorou dokazujú, že im na ňom skutočne záleží. Veríme, že nielen jemu, ale aj nám zachovajú svoju priazeň a dôveru. 🙂

Život

Potrebujete
pomôcť?

Telefonický kontakt
+421 2 5729 9999
E-mailový kontakt
Napíšte nám