Auto

Najbizarnejšie dopravné nehody: neuveríte, že sa naozaj stali!

12. 04. 2023
Kooperativa
4 minúty
Najbizarnejšie dopravné nehody: neuveríte, že sa naozaj stali!

Posaďte ľudí za volant a je len otázkou času, kedy sa niekde na svete udeje niečo nečakané. Tieto nehody patria medzi tie najbizarnejšie, aké sa nám podarilo zozbierať.

Nečakaná návšteva zubára

Mysleli ste si, že ste už za volantom videli všetko? Video, v ktorom sa podarilo zachytiť amerického šoféra, ktorého stredový ostrovček vymrští až do dentálnej ambulancie na prvom poschodí, vás presvedčí o opaku.

Zdroj: Twitter OCFA PIO

Problémy s parkovaním

Každý šofér vie, aké frustrujúce je hľadanie parkovacieho miesta, keď sú všetky obsadené. Rozhodne by sme vám však chceli odporučiť, aby ste si zachovali trpezlivosť a vyriešili tento problém o čosi rozumnejšie ako šofér auta na nasledovnej fotke. 

Zdroj: topteny

Pozor na jamy

Slovenské vozovky ani zďaleka nepatria medzi tie najlepšie na svete, no možno vás poteší aspoň to, že sa na nich málokedy stane toto. Aj tak sa však radšej vyhýbajte mlákam, pretože nikdy neviete, aké sú hlboké.

Zdroj: topteny

Z mopedu do Rolls Roycea

Aj na nemeckých cestách sa dejú tie najbizarnejšie nehody. Svedčí o tom udalosť, keď mladý vodič mopedu zozadu vrazil do kabrioletu Rolls Royce, pretože si nevšimol, že zastavil na červenej. Mladík po náraze urobil salto a dopadol dovnútra 40-ročného auta bez strechy. Spolu s ním tam vletela aj jeho priateľka, ktorá sa s ním viezla, a dokonca aj samotný moped.

Komplexné poistenie pokryje aj tie najbizarnejšie nehody

Komplexné poistenie AutoMat od poisťovne Kooperativa myslí na všetko – vrátane scenárov, ktoré by vám nikdy ani len nenapadli. Vyskladajte si ho podľa seba a nahlasujte poistné udalosti jednoducho cez appku

K poisteniu AutoMat navyše dostanete aj balík služieb eDoctor, ktorý vám zabezpečí prístup k domácim aj zahraničným špecialistom. S Kooperativa Meteo zas môžete dostávať SMS varovania pred nepriaznivým počasím.

Zdroje:
https://www.popularmechanics.com/cars/a15354348/weird-car-crash/
https://www.topteny.com/top-10-unbelievable-funny-car-accidents/
https://www.cas.sk/fotogaleria/436939/bizarna-dopravna-nehoda-mlady-par-dopadol-aj-s-mopedom-do-vnutra-rolls-roycea/1/

Auto

Potrebujete
pomôcť?

Telefonický kontakt
+421 2 5729 9999
E-mailový kontakt
Napíšte nám