TOP ŽENOU SLOVENSKÉHO BIZNISU JE REGINA OVESNY-STRAKA

25.06.2015

Predsedníčka predstavenstva a generálna riaditeľka poisťovne Kooperativa Regina Ovesny-Straka zvíťazila v hodnotení odbornej poroty súťaže TOP žena v slovenskom biznise za rok 2015, ktorý vyhlásili Hospodárske noviny.

Predsedníčka predstavenstva a generálna riaditeľka poisťovne Kooperativa Regina Ovesny-Straka získala 16. júna 2015 hlavné ocenenie v súťaži Top desať žien slovenského biznisu. Porota prihliadala pri hodnotení na význam a vplyv kandidátok na biznis, význam spoločnosti, ktorú zastupuje, prestíž spoločnosti, konkrétny vplyv kandidátky na riadenie spoločnosti a ostatné úspechy dosiahnuté počas pôsobenia v manažérskych pozíciach na Slovensku.

Anketu vyhlasuje denník Hospodárske noviny spolu s generálnym partnerom PwC. Nominovaných bolo desať manažériek, z ktorých víťazku vybrala odborná porota v zložení Marcela Šimková, šéfredaktorka Hospodárskych novín, Alica Pavúková, partnerka PricewaterhouseCoopers Slovensko, Magdaléna Dobišová, generálna riaditeľka Skanska SK, Martin Kele, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Matador Holding a Martin Hrnko, managing director QBSW.


Kráľovná slovenského biznisu Regina Ovesny-Straka (vľavo) a víťazka online hlasovania verejnosti Daniela Mišurová.Snímka: HN/Pavol Funtál