Poistíme Vás aj bezkontaktne

Radi Vás privítame v pobočke alebo Vás poistíme z domu

Sme Vám k dispozícii v každej situácii. Zjednodušili sme pre Vás procesy pri poistení Vás i Vášho majetku. V poisťovni KOOPERATIVA sa poistíte aj bez návštevy pobočky, dokladania zdravotnej dokumentácie, či nutnosti vstupnej obhliadky. Všetko aj bezkontaktne.

Životné poistenie

Nielen v období šíriaceho sa korona vírusu je dôležité si navzájom pomáhať. Naše životné poistenie Vám podá pomocnú ruku v prípade

  • Dlhodobej prácenenschopnosti
  • Hospitalizácie v nemocnici
  • Hospitalizácie na ARO / JIS
  • Diagnistikovania vážnej choroby alebo liečenia akéhokoľvek úrazu

Vytvorte si poistenie podľa vlastných potrieb a celý proces nastavenia a uzatvorenia vašej poistnej zmluvy prebehne bezkontaktne. Stačí jeden telefonát a e-mailová adresa. Pri vstupe do poistenia vypĺňate len zdravotný dotazník - nie je potrebné dokladať zdravotnú dokumentáciu.

Poistenie Auta

Na diaľku Vám uzatvoríme havarijné poistenie aj povinné zmluvné poistenie. Ani obhliadka vozidla pri havarijnom poistení už nie je prekážkou. Klient môže sám vyhotoviť foto dokumentáciu obhliadky auta pre potreby uzatvorenia havarijného poistenia. Klient zdokumentuje vozidlo a zašle fotodokumentáciu mailom.

Majetkové poistenie

Bezkontaktne vieme uzavrieť aj poistenie domácnosti a nehnuteľnosti. Zaplatením okamžite kryjeme škody na Vašom majetku. Ak máte poistenie už uzatvorené, spolu preveríme jeho aktuálnosť.

Poistenie si jednoducho ušite na mieru aj telefonicky. 

Napíšte nám a my sa Vám ozveme alebo kontaktujte svojho poistného poradcu.

Všetci naši poistní poradcovia sú vám rovnako k dispozícii priamo na našich pobočkách.