Online poistením to u nás len začína. Aj pre nahlásenie poistnej udalosti, vybavenie zmeny na poistnej zmluve či získanie informácií stačí len pohnúť prstom. Vitajte v našej digitálnej pobočke. Otvorená je nonstop a nachádza sa kdekoľvek, kde práve ste.

Online služby KOOPERATIVA

V našej digitálnej pobočke na pár klikov vybavíte všetky najčastejšie požiadavky k poistným zmluvám. Patrí sem napríklad zmena adresy po presťahovaní, zmena priezviska po svadbe či obecné informácie k platbám a poisteniu. Detailný zoznam online služieb nájdete nižšie.

Poistiť sa

V poisťovni KOOPERATIVA sa môžete online poistiť hneď niekoľkými spôsobmi. Buď si poistenie jednoducho sami vyklikáte, alebo vás bude po zanechaní kontaktu kontaktovať náš špecialista, s ktorým všetko vybavíte odkiaľkoľvek.

Poistné udalosti 

Nahlásiť poistnú udalosť online zvládnete pre životné aj neživotné poistenie. Máte poistnú udalosť už nahlásenú a chcete zistiť jej stav? Skvelé, aj to sa dá v digitálnej pobočke.

Informácie a otázky

Zvedavosť je prirodzená. Táto sekcia našich online služieb je pre tých, ktorých zaujíma čokoľvek o našich poisteniach či chcú zistiť, ako správne zaplatiť poistné.

Žiadosti

Zmeny k životu patria. Zmena adresy pri sťahovaní, zmena mena, predaj auta či odkup zmluvy životného poistenia sú tými najčastejšími, s ktorými sa v poisťovni stretávame.  U nás všetky zmeny zvládnete online, vrátane žiadosti o zaslanie preplatku.

Vaše podnety a ponuky

Máte pre nás spätnú väzbu, nápad na vylepšenie našich služieb či ponuku na obchodnú spoluprácu? Digitálna pobočka je tu aj pre vás.

Napíšte nám