Bankové produkty

Spolupráca so Slovenskou sporiteľňou

V roku 2003 bola uzatvorená dohoda o strategickom partnerstve medzi poisťovňou KOOPERATIVA a Slovenskou sporiteľňou. Cieľom tohto partnerstva bolo rozšírenie dostupnosti ponuky finančných a poistných produktov a tým zvýšenie komfortu našich klientov na celom území SR.

Poisťovací poradcovia poisťovne KOOPERATIVA majú možnosť okrem poistných produktov sprostredkovať aj vybrané finančné produkty Slovenskej sporiteľne a poskytovať tak klientom profesionálnu pomoc s úvermi na bývanie (hypotékami) a spotrebnými úvermi.

Produkty Slovenskej sporiteľne, ktoré ponúka KOOPERATIVA

Nevyhovuje Vám súčasné bývanie? Platíte vysoké nájomné a radi by ste si zaobstarali vlastné bývanie? Splácate hypotéku, ale nevýhodné podmienky a vysoké splátky zaťažujú Váš rodinný rozpočet? Alebo chcete rekonštruovať? Úver na bývanie od Slovenskej sporiteľne Vám pomôže s financovaním Vašich predstáv o bývaní.

Bližšie informácie získate na webe Slovenskej sporiteľne, a.s.

Túžite po novom aute alebo si chcete vylepšiť bývanie? Máte menšie pôžičky s vysokými úrokmi? Spotrebný úver na čokoľvek od Slovenskej sporiteľne Vám pomôže rýchlo zrealizovať Vaše plány.

Bližšie informácie získate na webe Slovenskej sporiteľne, a.s.

Máte účet v Slovenskej sporiteľni a chcete uštetriť čas a náklady na poplatkoch? Zriadením inkasa na Vašom účte si navyše zabezpečíte včasnú úhradu Vašich poistných zmlúv.

Máte záujem o niektorý z uvedených produktov?

Kontaktujte nás telefonicky +421 2 5729 9999 alebo Napíšte nám

Navštívte nás v našich pobočkách a obráťte sa na nášho poisťovacieho poradcu.